Hakkımızda

soforlu.com, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) üyesi olup, araçlarımız tamamıyla Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından verilen D2 Yetki belgelerine sahiptir. Turizm sektöründe uzun yıllar boyunca faaliyet gösteren, deneyimli ve Türkiye’de turizm konusunda uzmanlaşmış personellerimizle, misafirlerimize en üst düzeyde VİP transfer ve şoförlü araç kiralama hizmetleri sunmayı hedefliyoruz.

soforlu.com, köklü bir geleneğe sahip birinci sınıf hizmet sunma konusunda Antalya, İstanbul ve Muğla gibi başlıca destinasyonlarda hizmet veren saygın acentelerden biridir. VİP transferŞoförlü Araç Kiralama,  Vip Havaalanı Transferi ve diğer kişiselleştirilmiş VİP seyahat hizmetlerimizde herhangi bir gizli maliyet veya ekstra ücret bulunmamasıyla övünmekten büyük gurur duyuyoruz. soforlu.com olarak, şeffaflık ilkesine bağlı kalıyor ve müşterilerimize güvenilir, konforlu ve eksiksiz bir hizmet vaat ediyoruz. 

soforlu.com olarak yolculuklarınızı ve seyahatlerinizi unutulmaz kılmak, konfor ve güveni bir araya getirerek en üst düzeyde bir deneyim sunmak için buradayız. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz özel ve VIP 

Birikim ve Tecrübe Personelimiz ve Güvenlik Standartlarımız

Donanımlı ve güven telkin eden deneyimli soförlerimiz, misafirlerimize özel bir hizmet sunmak amacıyla titizlikle seçilmektedir. 

Türkiye'de eşi benzeri olmayan Lüks Araç Filomuz

Türkiye'de eşi benzeri olmayan en lüks ve konforlu araçların bulunduğu filomuzla gurur duyuyoruz. Mercedes Vito marka VIP araçlarımız, fabrika çıkışlı olarak özel olarak seçilmiş ve tasarlanmıştır. Bu araçlar, konforunuz için düzenli bakımlardan geçirilerek en üst düzeyde hizmet sunmaktadır. Araçlarımız, özel donanımlarıyla dikkat çeker; buzdolabı, ücretsiz minibar, Playstation 4, elektrikli açılan masalar, elektrikli yatabilen koltuklar, touch pad, maybach tavan, kol dayama, apple TV, jaluzi perde, eğlence sistemi, double ekran, led bar ve ambiyans ışıklandırma, kahve makinesi, müzik sistemi, WİFİ, DVD oynatıcı gibi özelliklere sahiptir.

Müşteri Memnuniyeti ve Hizmet Anlayışımız

Şoförlu.com olarak misyonumuz, müşterilerimize en üst düzeyde konfor ve güven sağlamaktır. Her bir müşterimiz benzersizdir ve ihtiyaçlarına özel çözümler sunmayı amaçlıyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alarak, 7/24 hizmet veren güçlü bir müşteri destek ekibimizle her an yanınızdayız.

Gizlilik ve Güvenlik

Müşteri gizliliği ve güvenliği bizim için en önemli önceliktir. Kişisel bilgileriniz en üst düzeyde güvenlik önlemleriyle korunur ve sadece işlemlerinizde kullanılır.

soforlu.com ailesi olarak, sizlere unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşatmak için buradayız. Bizimle seyahat edin, konforun, güvenin ve lüksün ayrıcalığını yaşayın. Her anınızı özel kılmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

×